Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 03.05.2019, 23:16
Po pierwsze sprawdź ilu trenerów już poleciało.
Po drugie my mogliśmy ryzykować grę nowym składem, bo po 30 kolejce to praktycznie nic nam nie groziło. Kontuzjowani zamiast grac na prochach poszli do lekarza. Pozostałe zespoły grały o życie. Poza Koroną, to Zabrze przed meczem z nami dobiło do 40 co daje psychiczny luz.

Myślę, że nastąpiły dwa zdarzenia. Po pierwsze dotarł się nam skład. Po drugie graliśmy z zespołem z dołu tabeli ale już praktycznie utrzymanym.

Zobacz na oceny Weszło naszej obrony. Trzej obrońcy i bramkarz na 6, Hoyo na 5. Do tego Kolar miał dzisiaj dzień konia (na 9).

A co do "drużyny amatorów" to w pierwszym składzie grali Peszko i Boguski. A rytualny hejt na Lisa jest wk...cy bo dzisiaj co miał wyjąć to wyjął, a raz miał szczęście, że był spalony.

Wygląda, że większość "zmienników" wykorzystuje na maksa swoją szansę, że gra w pierwszym składzie. I chyba o to chodzi.
Powód: Zabrze nie Zagłębie
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 04.05.2019 o godz. 08:37.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując