Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#31
Stary 03.05.2019, 22:50
Cytat:
Rozumiem, że długi weekend i pijemy ale bez przesady z tą jedenastką. Wystarczy popatrzeć na Śląsk czy inne Zagłębie.

Dzisiejszy wynik dowodzi, że Pan Trener odwala kawał dobrej roboty i aktualny skład, nawet z 10 zmianami zaskakuje. Nie wiem kto rządzi w szatni - Wasyl czy Błaszczu ale atmosfera jest i da się wiele rzeczy zrobić.
Spokojnie, piję okazyjnie - nie dziś.
Oczywiście przerysowałem to ale taka jest prawda. Tu się Lechia może zbroić, wydawać kasę, transfery robić i wypali to dopiero w jakimś piątym sezonie, ile oni już sezonów temu mieli walczyć o pudło w eklape? Legia może w tej amatorskiej lidze wchodzić do LM, czyli powiększać budżet, szkolić, sprzedawać młodzików, jak na tę ligę to oni przerastają wszystkich finansowo i organizacyjne, a i tak na koniec wychodzi, że sa zwykłymi dziadami w Europie a w lidze to męczą te mecze i najlepiej jak sędzia pomoże to wygrywają. W druga stronę to samo, można mieć słaby zespół a pograc kilka meczów dobrze, złapać na koniec sezonu wiatr w żagle i się utrzymać. Zobacz co robi teraz Sląsk - w dupę dostają od kazdego, a co robi Wisła Płock, już im widmo spadku zajrzało w oczy ale w miarę na prostą wyszli. No i my, zespół w rozsypce, właściwie nasz zespół to nie istnieje, gramy emerytami, dosłownie ludźmi ściągniętymi z emerytury, bramkarzem, który powinien być zmieniony ale nie ma kogo innego dać bo nr 2 ma kontuzje, gramy juniorami, gramy dziećmi 15 letnimi, gramy z ludźmi, którzy powinni siedzieć na ławce ale wszyscy jego rywale na tej pozycji złapali kontuzję no i co? Raz zagramy źle i jest w dupę ale za kilka dni na prawde dobry mecz i zwycięstwo.
Oczywiście nie ujmuję trenerowi Stolarczykowi bo uwazam, że na obecną chwilę to jedyna postać i "wydarzenie", które w tym klubie funkcjonuje jak powinno. Akurat tu - na ławce trenerskiej - nie ma co zmieniać. I na pewno ten profesjonalizm przekłada się też na wyniki drużyny i postawę zespołu. Ale to nadal pokazuje, że ta liga jest pojebana i można sobie wygrywać mając z całej układanki jeden puzzel dobrze ułożony (o ile można ulożyć jeden puzzel w ukladance hehe)

Nawet jak sobie spojrzysz na nasze ostatnie mecze z tymi z kim pownniśmy móc wygrać czyli dołem tabeli - Wisła P., Zagłębie Sosnowiec, czy Ślask przegrywaliśmy i zremisowaliśmy a nagle sobie jedziemy do Zabrza, który jest solidny w tej grupie i miał ostatnio 4 zwycięstwa z rzedu.

Śmieszna ta liga, no ale jaka by nie była, jest nasza więc się nią żyje.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując