Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84790
Stary 03.05.2019, 22:23
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Za czasów Carillo nasz budżet płcowy był 5 w lidze i zajeliśmy owe 5 miejsce. Żadnej wartości dodanej. Poza tym droga zabawa. Nie urodzilismy nawet pucharów. Nie ma za czym teskinić.
Bez odróżnienia budżetu płacowego ogółem od budżetu płacowego na piłkarza ta dyskusja nie ma sensu. U nas w tamtym sezonie problemem był ten pierwszy budżet, nie ten drugi.

No i oczywiście, "drobny" niuans taki, jak to, że za czasów Carrillo, to akurat nasz budżet płacowy był raczej wirtualny, nie realny, więc używanie go jako bazy porównania do klubów, które płaciły faktycznie i terminowo jest fajną zabawą, ale tylko statystyczną.
Odpowiedz cytując