Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 03.05.2019, 22:05
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
To wszystko pokazuje jedynie, ze:
2. Na tę ligę można grac starymi, młodymi, Hiszpanami, Polakami, Brazylijczykami, krasnalami czy jedenastką pedziów i to może wypalić. Jest to na tyle amatorska liga, że nie trzeba wielkich pieniędzy, jakiegoś szkolenia młodzieży, wielkich planów na rozwój klubu, trzeba po prostu solidnie trenowac i sobie grac z ogórami i ich ogrywać.
Rozumiem, że długi weekend i pijemy ale bez przesady z tą jedenastką. Wystarczy popatrzeć na Śląsk czy inne Zagłębie.

Dzisiejszy wynik dowodzi, że Pan Trener odwala kawał dobrej roboty i aktualny skład, nawet z 10 zmianami zaskakuje. Nie wiem kto rządzi w szatni - Wasyl czy Błaszczu ale atmosfera jest i da się wiele rzeczy zrobić.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując