Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 03.05.2019, 22:02
Savicevic przerasta te ligę. Momentami bawił się jak z chłopakami na orliku. Znowu miał ze dwie głupie straty, ale i tak jest to nasz klucz do dobrej gry. Jak tylko go brakowało to od razu gra się sypala (mówię o całej rundzie).

Klemenz pokazuje jak ważna jest w pilce pewność siebie. Jak wchodził z ławki to wyglądał jak amator, teraz gra od deski do deski i profesor momentami.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując