Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 03.05.2019, 21:45
Wszystko po tym meczu mnie cieszy i nie ma absolutnie na co narzekać może jedynie na Pietrzaka, który ze swojej lewej nogi strzela Panu Bogu w okno.
Super że ogrywamy Hoyo. Nie spodziewałem się że Stolarczyk tak odważnie na niego postawi w kolejnym meczu, a może i do końca rundy.
Kolar, Savicevic, Klemenz , Peszko trzymają nam grę.
Plewka dobry mecz, mało strat, dobrze wygląda biegowo. Dawał dziś radę w środku, mając zresztą tak świetnego partnera.

Jeśli Korona w tej kolejce przegra a my z nią wygrany za tydzień mamy oficjalnie 9 miejsce i 2 sparingi na koniec sezonu.
Odpowiedz cytując