Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84789
Stary 03.05.2019, 21:31
Azmo napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, że nie wszyscy byli sprzedawalni. Ci starsi byli gwarantem solidnego poziomu, który dałoby sie utrzymać prowadząc bardziej racjonalne prowadzenie klubu. Potencjał sprzedażowy był przede wszystkim w:
Carlitosie (były ponoć na stole oferty opiewające na ponad milion euro), Imazie, Llonchu i może Cuescie.

A co maja najdrożsi z E-klasy do tego? Wiadomo, że płaci sie za potencjał. Tylko, że Wisłe na młodych zdolnych co już cos pokazali w seniorskiej piłce nie stać po prostu, a juniorzy w klubie z tamtego okresu szału nie robili. To skąd brać to młode polskie drewno? Można ryzykować i brać tych odrzuconych przez najlepszych, czy sie sprawdza kto to wie. Można też zainwestować w stosunkowo tanich piłkarzy, którzy mogą podnieść od razu poziom przy okazji posiadających potencjał sprzedażowy. Nie mówię, żeby ściągać ich cale wagony, ale odrzucać kierunek sprawdzony w Polsce, bo łączony jest z złym okresem to absurd.
Ja też nie mówię żeby całkiem rezygnowac - stąd napisałem 1-2 max - chodzi o to żeby to nie była znowu monokultura samych latynosów. 2, niech będzie 3 w zupełności wystarczy.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując