Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 03.05.2019, 21:31
Zagraliśmy FAJNY mecz - nie spodziewałem się, myślałem, że będzie oklep.

Krótko i treściwie:

NAJGORSZY: PLEWKA PLEWKA PLEWKA, za nim Boguski - Rafał mnie troche rozczarowal, gdyz ostatnie mecze miał przyzwoite.

NAJLEPSZY: VUKAN, na duży plus Kolar dużo lepszy od Drzazgi typowego średniaka pierwszoligowego, bramka na 2:1 super.

KLEMENZ super czyścił

KUMAH - jak patyczak , strasznie chudy i słaby, nawet piłki z odpowiednią siłą nie potrafi podać. Musi jakiś hormon wzrostu albno testosteron zapodać inaczej tego nie widze.

AHA@@@!!!!!!!!

LIST !@@!!!! Znowu to ZROBIŁ, znowu szmate puścił (chodzi oczywiście o tego babola ze spalonego!!!
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 03.05.2019 o godz. 21:34.

Odpowiedz cytując