Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84784
Stary 03.05.2019, 20:35
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To równie dobrze można napisac że przyzwoitej kwoty za Kostala też żeśmy nie dostali. Mnie nie przekonał ten cały "projekt hiszpański". Za czasów Carillo nasz budżet płcowy był 5 w lidze i zajeliśmy owe 5 miejsce. Żadnej wartości dodanej. Poza tym droga zabawa. Nie urodzilismy nawet pucharów. Nie ma za czym teskinić.

Teraz jest sporo taniej i gdyby nie krótka lawka pewnie gralibysmy w górnej 8.
Poza tym wielka ilość latynosów blokowała szansę gry młodym piłkarzom na których powinnismy zarabiać.
Mnie przekonał, 5 bo w środku graliśmy Cywką i Mitrovicem, gdyby był Basha byłoby inaczej :/

Odpowiedz cytując