Wyświetl pojedynczy post
Azmo
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84779
Stary 03.05.2019, 19:19
Dalej manipulujesz faktami. Zarobek był mizerny, ale nie wynikał z małego potencjału sprzedażowego, a z niekompetencji tamtego zarządu. Większość hiszpańskiego zaciągu było piłkarzami ponad przeciętnymi w skali Ekstraklasy.

Wskaźnik był wysoki przez politykę kadrową prowadzącą do zbudowania zdecydowanie za szerokiej kadry, a nie przez wysokość pensji
Odpowiedz cytując