Ogryzek napisał(a):

|
Sam wytrzeźwiej zanim zaczniesz się mądrzyć. Wolę mieszankę Polaków, Bałkańców czy Słowaków niż monizm latynoski. Jak byli Iberyjce to taki Kostal nie miał prawa sie pojawić na murawie. O młodych juz nie wspomnę. A zarobilismy na tych latynosach raptem relatywne "grosze" - Carlitos 500 tysiecy i Imaz 100 tysiecy euro i tyle tego było. Troche mało jak na takie "gwiady". A bez zarobku na piłkarzach nie splacimy szybko zadłużenia.
|
To ja przypomnę, że gdyby nie złodzieje w klubie mieliśmy szansę zarobić na Carltosie i Imazie dużo więcej.
A także na tych, którzy odeszli, bo złodzieje klubowi pieniądze mieli dla siebie, a nie dla piłkarzy.
Przez złodziei znaleźliśmy się pod ścianą i sprzedawaliśmy z lufa pistoletu przy skroni.
Przywoływanie kwot za Carlitosa i Imaza jest w tym kontekście bardzo nieuczciwe.