Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84777
Stary 03.05.2019, 18:45
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ja prdl...
Prawie zbankrutowaliśmy przez zaciąg hiszpański a nie przez złodziei w klubie.
Nie przez Sarapatę i jej rozdmuchane zarobki.
Nie przez wyprowadzanie pieniędzy przez kiboli.
Nie przez "zapominanie" o płatnościach na rzecz miasta i mnożenie trenerów oraz zbędnych piłkarzy.

Prawie zbankrutowaliśmy przez zaciąg hiszpański...

Rozumiem, że majówka i pijemy.
Ale może zacznijmy pisać jak wytrzeźwiejemy?
Sam wytrzeźwiej zanim zaczniesz się mądrzyć. Wolę mieszankę Polaków, Bałkańców czy Słowaków niż monizm latynoski. Jak byli Iberyjce to taki Kostal nie miał prawa sie pojawić na murawie. O młodych juz nie wspomnę. A zarobilismy na tych latynosach raptem relatywne "grosze" - Carlitos 500 tysiecy i Imaz 100 tysiecy euro i tyle tego było. Troche mało jak na takie "gwiady". A bez zarobku na piłkarzach nie splacimy szybko zadłużenia.


btw
Złodzieje w klubie to jedno, a wskaźnik pensji piłkarzy do przychodów jaki mieliśmy w czasach latynosów był jednym z najgorszych w lidze. Pamięc krótka FraMacie? Pomijam fakt że latynosi zamykali się w swoim kółeczku vs reszta.
(Dla mnie 1-2 max Iberyjców i wytarczy)
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 03.05.2019 o godz. 18:56.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując