FraMat napisał(a):

Ja prdl...
Prawie zbankrutowaliśmy przez zaciąg hiszpański a nie przez złodziei w klubie.
Nie przez Sarapatę i jej rozdmuchane zarobki.
Nie przez wyprowadzanie pieniędzy przez kiboli.
Nie przez "zapominanie" o płatnościach na rzecz miasta i mnożenie trenerów oraz zbędnych piłkarzy.
Prawie zbankrutowaliśmy przez zaciąg hiszpański...
Rozumiem, że majówka i pijemy.
Ale może zacznijmy pisać jak wytrzeźwiejemy?
|
Sam wytrzeźwiej zanim zaczniesz się mądrzyć. Wolę mieszankę Polaków, Bałkańców czy Słowaków niż monizm latynoski. Jak byli Iberyjce to taki Kostal nie miał prawa sie pojawić na murawie. O młodych juz nie wspomnę. A zarobilismy na tych latynosach raptem relatywne "grosze" - Carlitos 500 tysiecy i Imaz 100 tysiecy euro i tyle tego było. Troche mało jak na takie "gwiady". A bez zarobku na piłkarzach nie splacimy szybko zadłużenia.
btw
Złodzieje w klubie to jedno, a wskaźnik pensji piłkarzy do przychodów jaki mieliśmy w czasach latynosów był jednym z najgorszych w lidze. Pamięc krótka FraMacie? Pomijam fakt że latynosi zamykali się w swoim kółeczku vs reszta.
(Dla mnie 1-2 max Iberyjców i wytarczy)