Wyświetl pojedynczy post
Azmo
Junior Member
 
Od: 09.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84776
Stary 03.05.2019, 18:37
Sprowadzenie przyczyn sytuacji finansowej Wisły w okresie "hiszpańskim" tylko do pensji zawodników jest skrajną wybiórczością faktów by zanegować tezę.
Mówiło i pisano, że zarobki zawodników z niższych lig hiszpańskich jest mniejsze od pensji oferowanych na naszym podwórku. Ja absolutnie się zgadzam co do ciekawości tego kierunku, jedyną wątpliwość mam w procesie selekcji konkretnych piłkarzy z racji, że osoby o najlepszym rozeznaniu w tym rejonie już w Wiśle nie pracują.
Odpowiedz cytując