|
Burliga coś w przodzie zagra, czasem strzeli, głupia żółta, obawy przed czerwienią, wykartowywuje się na mecz, sporadycznie czerwo i osłabienie drużyny - solidny ligowiec, ale takich nam trzeba. Natomiast
Pietrzak imo jest jedynym z lepszych lewych obrońców w lidze i jego strata byłaby dotkliwa.
|