Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84769
Stary 03.05.2019, 12:55
Burliga coś w przodzie zagra, czasem strzeli, głupia żółta, obawy przed czerwienią, wykartowywuje się na mecz, sporadycznie czerwo i osłabienie drużyny - solidny ligowiec, ale takich nam trzeba. Natomiast
Pietrzak imo jest jedynym z lepszych lewych obrońców w lidze i jego strata byłaby dotkliwa.

Odpowiedz cytując