Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84768
Stary 03.05.2019, 12:24
Fundamentem powinno być zostawienie (dogadanie się z nim) Bashy. Wydaje mi się, że właśnie najtrudniej jest znaleźć odpowiednich zawodników do środka pola. Tym bardziej, że jeśli w obronie będziemy mieli kogoś młodego - np trener Stolarczyk postawi na Hoyo-Kowalskiego to taki Basha bardzo by się przydał jako ten który wchodzi w linie obrony i wprowadza piłkę do drugiej linii.

Jeśli odejdzie Pietrzak, Burliga i Peszko to ich straty bym się nie obawiał. Niestety Pietrzak popełnia sporo błędów w kryciu, jest solidnym ligowcem ale nic ponad to. Postawiłbym na lewej obronie mocniej na Grabowskiego na którym możemy mieć nadzieję na jakiś zysk w przyszłości.

Z Burligą sytuacja podobna - solidny ligowiec, jednak zbyt często popełnia juniorskie błędy - jak np ten z czerwoną kartką w meczu z Płockiem. Burliga jest niereformowalny przed odejściem z Wisły też łapał głupie czerwone kartki.
Za Łukasz spokojnie może grać Palcić i na jakości drużyna nie traci.

Oczywiście obronę należy wzmocnić przynajmniej jednym zawodnikiem pokroju Arsenicia - czyli takim który w razie potrzeby może wystąpić na każdej pozycji w obronie.

Co do Peszki to niestety on już lepszy nie będzie - ma dobry momenty jednak bardzo często też podejmuje złe decyzje w meczu. Za niego spokojnie możemy znaleźć kogoś młodszego, tańszego i pewnie lepszego.

Najważniejsze jest pozostawienie kręgosłupa drużyny czyli: Wasilewski/Sadlok - Basha - Savicević - Błaszczykowski.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując