LucjuszWielki napisał(a):

Czyli walka o 3 miejsce od końca...
Nie tak sobie wyobrażałem przyjście Kuby... pół roku i elo 3 2 0, sądziłem, że zostanie dożywotnio.
Za Basha będę ryczeć, za Kubą się potne, natomiast Peszce mówie NARA może nie być go już dziś - strata żadna, możemy grać w dziesięciu, prawie niezauważalne. Niech idzie do Lechii banany prostować i piłki podawać, szkoda, że Lechia wygrała PP :/
|
4 miejsce od końca. Czwarte.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."