Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84765
Stary 03.05.2019, 11:12
Jak się nie ma miedzi, to się w domu siedzi.
Może się okazać, że trzeba będzie przedłużyc ze starą gwardią ( czy tego chcą w klubie, czy nie) - Brozkiem , Bogusiem i Wasylem bo na nikogo młodszego pieniędzy po prostu nie będzie.

Jeżeli Basha dostał lepsza ofertę, to normalne ze gościa nie zobaczymy.
Peszki i Kuby pewnie też, ale taka była umowa i chyba każdy spodziewał się tego.

Ważne, żeby nikt nam Vukana nie wyciągnął już w lecie.
Odpowiedz cytując