sandomingo napisał(a):

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na odejście Bashy, Pietrzaka i Peszki.
Kontrakty Brożka, Wasyla i Boguskiego zostaną uroczyście przedłużone o kolejny sezon. Zostaną też pewnie Drzazga, Burliga, Szot a i myślę, że Słomka.
Dlatego przewidywany skład na nowy sezon: Lis - Burliga, Wasyl, Sadlok, Grabowski - Kuba, Vukan, Szot, Kumah (Słomka) - Drzazga, Kolar.
W odwodzie: Buchal, Ojo, Słomka, Plewka, Boguski, Brożek, Wojtkowski i reszta młodzieży.
W drugiej połowie sierpnia pewnie trafi się jeszcze ktoś bez kontraktu, będący "na musiku".
Kluczowe wydaje się pozostanie Kuby - pytanie tylko czy będzie chciał kolejny sezon tłuc się o utrzymanie...
|
Ty sie do kościoła wybierz w końcu na modlitwe i msze, nawrócić się na wiarę katolicką a nie jakieś zabobony wypisujesz o gwiazdach na niebie! Czarna magia cie kręci? Egzorcyste ci podeślemy
