Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

idealna 6tka (najlepsza nasza ever) to był POL , Szot ma raczej inną charakterystyke , Basha na 8 sie sprawdza , noatmiast Vukan na 10 to jest FENOMEN ! , dawno nie widziałem u nas takiego typowego playmakera !
Bardzo bym chciał żeby on i Vulnet zostali plus dobrać jakiegoś dobrego "przecinaka" , bo Plewka moim zdaniem się na tę pozycje nie nadaje
|
Czerepach albo Cię jeblo albo zaćmiło :
Najlepsza 6 w Wiśle Kraków to był Radek Sobolewski !!!!!