Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84756
Stary 02.05.2019, 18:33
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
idealna 6tka (najlepsza nasza ever) to był POL , Szot ma raczej inną charakterystyke , Basha na 8 sie sprawdza , noatmiast Vukan na 10 to jest FENOMEN ! , dawno nie widziałem u nas takiego typowego playmakera !

Bardzo bym chciał żeby on i Vulnet zostali plus dobrać jakiegoś dobrego "przecinaka" , bo Plewka moim zdaniem się na tę pozycje nie nadaje
Czerepach albo Cię jeblo albo zaćmiło :
Najlepsza 6 w Wiśle Kraków to był Radek Sobolewski !!!!!
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując