Wyświetl pojedynczy post
tsw biała gwiazda
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84750
Stary 02.05.2019, 16:01
Vukan nie był rozpisany na 10, jednak podczas meczu spełnia on zadania od 6 do 10. W Lubinie Savićević pokazał, że może grać na 10. Jednak lepiej by Basha i Vukan grali jako 8, obaj potrafią odebrać i rozegrać piłkę. Vukan jako bardziej mobilny zawodnik, często może włączać się do ataków. Z Szota można zrobić według mnie solidną 6, na pewno nie tak wybiegana jak Pol. Plewke zawsze jak oglądam to bardziej mi jego gra pasuje pod ofensywnego zawodnika. W obronie Plewka jakby bał się kontaktu z przeciwnikiem, a przy rozegraniu z tyłu boi się straty z własnej strony.
Odpowiedz cytując