Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84746
Stary 02.05.2019, 12:39
idealna 6tka (najlepsza nasza ever) to był POL , Szot ma raczej inną charakterystyke , Basha na 8 sie sprawdza , noatmiast Vukan na 10 to jest FENOMEN ! , dawno nie widziałem u nas takiego typowego playmakera !

Bardzo bym chciał żeby on i Vulnet zostali plus dobrać jakiegoś dobrego "przecinaka" , bo Plewka moim zdaniem się na tę pozycje nie nadaje
Odpowiedz cytując