|
idealna 6tka (najlepsza nasza ever) to był POL , Szot ma raczej inną charakterystyke , Basha na 8 sie sprawdza , noatmiast Vukan na 10 to jest FENOMEN ! , dawno nie widziałem u nas takiego typowego playmakera !
Bardzo bym chciał żeby on i Vulnet zostali plus dobrać jakiegoś dobrego "przecinaka" , bo Plewka moim zdaniem się na tę pozycje nie nadaje
|