|
Czemu nie postawić na Szota jako 6, Basha jeśli zostanie 8 i Savićević jako 10, wtedy można kombinować z Kolarem jako skrzydłowym. Chociaż fakt faktem skromny środek pola i najbardziej potrzebny ktoś taki jak Vukan, mogący grać na 6 i 10. W takim wypadku sondowałbym Chrapka i Możdżenia, ale pewnie Michał dużo zarabia, a Możdżeń pójdzie do kogoś z top 8.
|