Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84744
Stary 01.05.2019, 22:58
Co do Robaka i posta Czerepacha - Robak mógłby pomóc doraźnie, lepiej się trzyma niż Brożek z wiekiem, ale i tak upływu lat nie oszukasz. On utrzyma poziom jeszcze max sezon - dwa i potem będzie zjazd mimo wszystko. I tak to jest ewenement, że facet w tym wieku jeszcze regularnie strzela.

Szczerze - wolę patrzeć jak rozwija się Drzazga czy Kolar. Bo oni do swojego pułapu jeszcze nie dobili. Jest szansa, że się rozwiną i coś dla nas zarobią.

W kolejce są jeszcze Balicki i Buksa, co jak co uważam, że pozycja nr 9 nie potrzebuje większych wzmocnień.

Jeśli nikt by nie ubył to najchętniej bym zobaczył transfer środkowego pomocnika, i ewentualnie stopera. Chyba, że stawiamy na Hoyo. Skrzydłowy też by się przydał bo Kuba szklany niestety, Peszko w pewnym momencie oddycha rękawami, podobnie Boguś. Chyba, że tu również stawiamy na młodych zmienników. Tu jest pole do popisu, ale środkowy pomocnik do Bashy i Savicevica potrzebny na gwałt. Bramkarz też by się klasowy sprzydał, ale o tym to nawet nie wspominam, bo trzeba by najpierw spylić Lisa jeśli są jacyś chętni.

To wszystko oczywiście zakładając, że utrzymujemy obecny stan posiadania (co jest pewnie myśleniem życzeniowym).




Pawłowskiego oceniam pozytywnie - głównie ze względu na cechy wolincjonalne, po nim widać, że mu się chce. Gdyby jednak został Peszko to nie próbowałbym podpisywać kolejnego wiekowego skrzydłowego. Wystarczy 3. Naprawdę.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.05.2019 o godz. 23:09.
Odpowiedz cytując