|
ja też się zgadzam oczywiście , wkurza mnie jedynie na tym forum, jak się tutaj niesprawiedliwie umniejsza piłkarzom na których i tak nas nie stać , i o piłkarzu który jest na chwile obecną na nas "za dobry" (Robak) , pisze że jest za słaby i nim wzgardza , choć i tak nawet takiego tematu nie ma
|