Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84740
Stary 01.05.2019, 15:51
ja też się zgadzam oczywiście , wkurza mnie jedynie na tym forum, jak się tutaj niesprawiedliwie umniejsza piłkarzom na których i tak nas nie stać , i o piłkarzu który jest na chwile obecną na nas "za dobry" (Robak) , pisze że jest za słaby i nim wzgardza , choć i tak nawet takiego tematu nie ma
Odpowiedz cytując