Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84739
Stary 01.05.2019, 15:31
Cytat:
Potrzebujemy piłkarzy dających jakość, młodzi gwarantują jedynie chaos (może poza Grabowskim). Wisłocki zapowiedział piłkarzy z kartą na ręku, więc cudów się nie spodziewajcie, a już na pewno nie widzę szans na gotowych do gry od zaraz młodych z pierwszej ligi. Będziemy pewnie ogrywać Kumaha, Plewkę, Balickiego, Szota, Słomkę itd. Mamy masę młodych zawodników których musimy wychować. Muszą mieć się przy kim uczyć.
Jak ktoś sobie wyobraża że wystarczy wrzucić do składu pięciu z CLJ i będzie ekstra to zwyczajnie nie ma pojęcia o piłce. Dwóch, góra trzech na raz, nie więcej niż jeden na formację (oczywiście, jak któryś osiągnie średni poziom ekstraklasowy to przestaje się liczyć w tych wyliczeniach) plus zmiany.

Ja się zgadzam, po prostu źle się wyraziłem.



Mówiąc młodych na dorobku miałem na myśli nawet gości do 25-26 roku życia niezweryfikowanych w ekstraklasie, niekoniecznie samych naszych juniorów, bo kolejnymi Kostalami, Joviciami czy Savicevicami bym nie pogardził. Carlitos i Imaz też chyba do nas przychodzili w wieku 26 lat.



Chodziło mi przede wszystkim o głód gry na najwyższym poziomie, a nie stawianie na zgrane karty typu Robak czy Mączyński. Generalnie mam wiarę w nasz scouting.
Odpowiedz cytując