|
Zgadzam sie, jezeli pilkarz trzyma poziom wiek nie ma znaczenia (zobaczcie co 36-letni dziadek Quagliarella wyprawia w Serie A). My musimy miec jakis balans pomiedzy mlodymi ktorzy wchodza do doroslej pilki i ligowymi wyjadaczami jak Peszko czy Pawlowski ktorzy gwarantuja pewien poziom. W przyszlym sezonie spadaja *trzy* ekipy i patrzac jak Rakow gra prawdopodobnie nie beda miec problemu z utrzymaniem sie w lidze. Druga sprawa jest taka ze sezon jest jak maraton i kadre trzeba miec szeroka zeby uniknac obecnego scenariusza gdzie lepimy jedenastke z juniorow. Strach sie bac gdybysmy nie wygrali ostanich derbow i meczu z Legia.
|