Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84730
Stary 01.05.2019, 11:33
Potrzebujemy piłkarzy dających jakość, młodzi gwarantują jedynie chaos (może poza Grabowskim). Wisłocki zapowiedział piłkarzy z kartą na ręku, więc cudów się nie spodziewajcie, a już na pewno nie widzę szans na gotowych do gry od zaraz młodych z pierwszej ligi. Będziemy pewnie ogrywać Kumaha, Plewkę, Balickiego, Szota, Słomkę itd. Mamy masę młodych zawodników których musimy wychować. Muszą mieć się przy kim uczyć.
Jak ktoś sobie wyobraża że wystarczy wrzucić do składu pięciu z CLJ i będzie ekstra to zwyczajnie nie ma pojęcia o piłce. Dwóch, góra trzech na raz, nie więcej niż jeden na formację (oczywiście, jak któryś osiągnie średni poziom ekstraklasowy to przestaje się liczyć w tych wyliczeniach) plus zmiany.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.05.2019 o godz. 12:44.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując