Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
84728
01.05.2019, 09:21
A ja bym widział u nas braci Mak, kończą się im kontrakty w klubach w czerwcu, oni stylem gry pasowali by do nas żeby tylko ich kontuzje omijały...
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou