Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84728
Stary 01.05.2019, 09:21
A ja bym widział u nas braci Mak, kończą się im kontrakty w klubach w czerwcu, oni stylem gry pasowali by do nas żeby tylko ich kontuzje omijały...
Odpowiedz cytując