Wyświetl pojedynczy post
maciekkk
Senior Member
 
Od: 06.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84727
Stary 01.05.2019, 08:09
Myślę, że gdyby np. Błaszczykowski jednak odszedł (chociaż tego nie chcę), Brożek zakończył już definitywnie karierę razem z Wasylem i Peszkin też by nie został, to mimo wszystko uważam, że doświadczony Pawłowski byłby jak najbardziej ok. W sytuacji, gdzie Kuba i np Brożek zostają, to kolejnych starszych graczy nam nie potrzeba.
Odpowiedz cytując