Wyświetl pojedynczy post
Piotr777
Senior Member
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 01.05.2019, 00:46
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Swoją drogą to jest żenujące że kolejny raz sędzia nie korzysta z Var-u i nie przyznaje nam ewidentnego karnego...
Tym razem na Brożku.
Czy to tylko przypadek, że żenujące sędziowanie przeciw nam, rozpoczęło się po spraniu dupska prostytutce z warszawy? W każdym kolejnym meczu (w sumie w pięciu), pomijając mecz w Lubinie, w którym "sędzia" nie musiał się wysilać, oszukiwali nas wielokrotnie. Gdy VAR mógł rozwiać wątpliwości na naszą korzyść, nie był wykorzystywany. Gdy tylko mógł nam zaszkodzić, korzystano z niego ochoczo. Zupełnie odwrotnie niż w meczach cwelki. Przypadek? Nie sądzę.
Odpowiedz cytując