|
Nam potrzeba zawodników mających coś do udowodnienia albo chcących coś osiągnąć, a przy tym posiadających wystarczający potencjał, aby te ambicje zrealizować. Co chwilę przekonujemy się, że myślący dyrektor sportowy i trener potrafią takich gości wyczarować z niczego (a właściwie z hiszpańskich niższych lig, polskiej 1 ligi, zespołu juniorów etc.). Skoro mamy takiego myślącego dyrektora i trenera, to może warto poczarować zamiast płacić wysokie pensje bumelantom.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|