|
Patrząc przez pryzmat całego obecnego sezonu wcale bym sie nie zdziwił gdyby Stolarczyk tym składem nie przegrał już meczu do końca albo zaliczył jakiś spektakularny wynik jak w kielcach czy u siebie z legią.Ma Maciek jakąś taka łatwość w budowaniu zawodników .Bardzo szybko pokazują przy nim swoje najlepsze cechy
|