Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
jak już bujamy w obłokach i pisze o zawodnikach na których nas nie stać, to wyborem nr1 jest oczywiście Robak
|
ale on on ma już prawie sto lat, jego granie może się skończyć dosłownie w każdej chwili.
dawno temu u progu wspaniałych dni trafił nam się kanonier z długą brodą (Koniarek) i przez zdołał u nas ustrzelić ze dwa słupki.
lepiej znajdźmy jakiegoś nowego carlitosa.