Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
manian
Member
Od: 09.2010
Offline
#
29161
30.04.2019, 15:46
Jak jest teraz z Aliexpress i vatem? Naliczają jak paczka przyjedzie - wartość +/- 60EUR
manian
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do manian
Znajdź inne posty napisane przez manian