|
Obawiam się, że dla zawodników Śląska i Zarandii (najlepszej bodaj propozycji) bylibyśmy wyborem nr X. W naszej sytuacji to może Pawłowski wziąłby propozycję pod uwagę, żeby pokazać się na koniec kariery. Zaś jeśli chodzi o Możdżenia, to jest jakimś wybitnie irytującym typem, ale to subiektywna ocena.
|