|
dokladnie
Dla mnie najwazniejsze jest to ze mamy swoj styl, a druzyne da sie ogladac. Porownajcie konstrukcje akcji przez SLask i przez Wisle...
we Wrocku male wewnetrzne problemy, nikt ich z gory nie cisnie nie wiem czemu.Imho maja za dobrze.
fajnie ze Hoyo gra, juz w pierwszych sparingach mi sie podobal, ale na razie sie nie nadaje chyba. Fizycznie musi sie wzmocnic, taka gra w 1 lidze np sadze ze duzo by mu dala, najlepiej u boku jakiegos wyjadacza.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|