Armin napisał(a):

Mecz jak mecz - w pierwszej połowie wyrównany, w drugiej połowie już przewaga malinowych ale udało się dociągnąć remis. Z hoyo-Kowalskiego będzie kiedyś niezły piniondz dla klubu.
Razi flaga z rekinem której miało nie być już na stadionie. Cieszą pojawiające się gwizdy podczas pozdrowień dla Ruchu. Transparent Śląska w punkt.
|
Brożek jak dla mnie jest chyba najlepszym polskim napastnikiem który potrafi tak grać tyłem do bramki. Profesor w tej dziedzinie. Szkoda, że lata już nie te.