Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 29.04.2019, 14:10
Armin napisał(a):Wyświetl post
Mecz jak mecz - w pierwszej połowie wyrównany, w drugiej połowie już przewaga malinowych ale udało się dociągnąć remis. Z hoyo-Kowalskiego będzie kiedyś niezły piniondz dla klubu.

Razi flaga z rekinem której miało nie być już na stadionie. Cieszą pojawiające się gwizdy podczas pozdrowień dla Ruchu. Transparent Śląska w punkt.
Brożek jak dla mnie jest chyba najlepszym polskim napastnikiem który potrafi tak grać tyłem do bramki. Profesor w tej dziedzinie. Szkoda, że lata już nie te.
Odpowiedz cytując