bridgeburner napisał(a):

Ja się zastanawiam czy on przypadkiem nie wyleczyl po 3 latach tych wszystkich kontuzji
Bo to co grał wczoraj i w Sosnowcu póki miał siłę to profesura, czapki z glow
W każdej formacji powinien zostać jeden lider, Wasly, Brożek iKuba i wtedy mamy przynajmniej mentalvw szatni i na boisku zalatwiony
|
Możliwe, bo wyglądał świetnie i trzymał razem z Peszko naszą grę do przodu.