Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 29.04.2019, 13:55
bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Ja się zastanawiam czy on przypadkiem nie wyleczyl po 3 latach tych wszystkich kontuzji
Bo to co grał wczoraj i w Sosnowcu póki miał siłę to profesura, czapki z glow
W każdej formacji powinien zostać jeden lider, Wasly, Brożek iKuba i wtedy mamy przynajmniej mentalvw szatni i na boisku zalatwiony
Możliwe, bo wyglądał świetnie i trzymał razem z Peszko naszą grę do przodu.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując