Wyświetl pojedynczy post
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20466
Stary 29.04.2019, 12:10
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Chyba raczej nie stać nas na pozbawienie gry 18 zawodników, a konkretnie poniższych nazwisk(kończą wiek uprawniający do gry w CLJ, czyli roczniki 2001,2000:

Plewka
Śliwa
Grabowski
Szot
Kumah
Broda
Loranc
Gałka
Zawada
Jeziorski
Korczyk
Wyjadłowski
Kasia
Malik
Moskiewicz
Bentkowski
Cienkosz
Gruszkowski

Pewnie tych 6-10 najsłabszych odpuścimy, ale nie możemy sobie pozwolić na zmarnowanie całego rocznika. W większości przypadków to chłopaki na rok przed maturą i też mogą nie chcieć iść na wypożyczenie na drugi koniec Polski.
Który z tych chłopaków nie grających jeszcze w ekstraklasie ma największy potencjał? Możesz pokusić się o ocenkę?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując