Karherop napisał(a):

Chyba raczej nie stać nas na pozbawienie gry 18 zawodników, a konkretnie poniższych nazwisk(kończą wiek uprawniający do gry w CLJ, czyli roczniki 2001,2000:
Plewka
Śliwa
Grabowski
Szot
Kumah
Broda
Loranc
Gałka
Zawada
Jeziorski
Korczyk
Wyjadłowski
Kasia
Malik
Moskiewicz
Bentkowski
Cienkosz
Gruszkowski
Pewnie tych 6-10 najsłabszych odpuścimy, ale nie możemy sobie pozwolić na zmarnowanie całego rocznika. W większości przypadków to chłopaki na rok przed maturą i też mogą nie chcieć iść na wypożyczenie na drugi koniec Polski.
|
Który z tych chłopaków nie grających jeszcze w ekstraklasie ma największy potencjał? Możesz pokusić się o ocenkę?