Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 28.04.2019, 23:20
tas de fleia napisał(a):Wyświetl post
A czemu ma Paweł nie grać jak będzie się czuł na siłach i trener będzie Go widział?
Moim zdaniem absolutnie powinien zostać jeśli tylko chęć i zdrowie pozwoli. Nie możemy grać tylko młodymi, od kogoś muszą się uczyć, a szanse że sprowadzimy kogoś na poziomie Pawła są zwyczajnie nikłe.
To samo dotyczy Boguskiego, Wasyla i Sadloka. Peszko zresztą też, jeśli by tylko chciał i nas było stać.
Potrzebujemy szerokiej kadry, a nie mamy pieniędzy na jakieś wielkie przemeblowanie. Po sezonie stracimy pewnie Bashę, Pietrzaka, Peszkę, nie wiemy co postanowi Kuba, Burliga...

Karherop - chciałbym zauważyć że w przyszłym sezonie też będziemy grali z drużynami na poziomie Śląska czy Zagłębia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.04.2019 o godz. 23:36.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując