Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#57
Stary 28.04.2019, 22:09
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Do tych co gadają na Brożka.
Otóż Brożek ma tą umiejętność, że potrafi przyjąć piłkę, przytrzymać ją i celnie odegrać. (...)
Co do Hoyo-Kowalskiego - chłopak ma 15 lat - nie musi robić fajerwerków na boisku, na razie wystarczy, że będzie grał poprawnie i będzie się uczył, ustawiać, walczyć, rozgrywać. To wszystko zaprocentuje.
To fakt, Brożek ciągnie tę drużynę. Jednak gdybyśmy grali z mocnymi rywalami a nie beznadziejnym Śląskiem i Zagłębiem to mógłby już "sztycha" nie zrobić. Szczególnie gdy rywale tak pozorują grę jak w pierwszych połowach.
Szacunek Brozu za te wszystkie lata, ale dajmy już mu spokój w czerwcu

Z Hoyo nie można się podpalać, bo jak ktoś słusznie zauważył on i za 5 lat będzie jeszcze młody, a w młodzieżówce to może grać i 7 (!!!) Jeśli teraz usiądzie na ławce, albo będzie na jesień naszym czwartym środkowym to dobrze żeby mu sodówka nie odbiła, bo ma dużo czasu by wejść do seniorskiej piłki. Oczywiście życzę mu aby już teraz wygrał rywalizację z Wasylem i Sadlokiem, ale jednak ... bądźmy realistami
Odpowiedz cytując