Wyświetl pojedynczy post
WiateritoTSW
Member
 
 
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 28.04.2019, 22:04
Przy bramce Robaka myślę, że bardziej można obwiniać Grabowskiego niż Klemenza, który swoją drogą rozgrywał chyba mecz życia. Racja - Robak mimo wieku jest szybki, w tej akcji to pokazał, przechytrzył Grabowskiego po profesorsku. Na drugi raz musi bardziej się rozglądnąć. Lis mógł to wyjąć, bo przeszło między nogami, ale z takiego bliska ciężko wyczuć piłkę przy takiej pogodzie.

Wniosek z tego taki, że Grabowski średnio ograny póki co, mimo kilku już meczów. Burliga musi wrócić.

Pietrzak dobrze próbował, bardzo dobry wolej puszczony przez chyba zmrożoną defensywę wks-u. Za to udało mu się rozpocząć akcję bramkową, brawa. Brożka dużo skreślało, a popisał się dobrą asystą. Zdziwiłem się w sumie, że Marko z takiego kąta to zmieścił, uratował nam punkt.

Czy aby na pewno Brożek tam nie był faulowany przy podaniu Sławka?

Narzekanie na Lisa przestało być na miejscu, dzisiaj gdyby nie on skończyłoby się 1-3 albo nawet 1-4 po eksperymentach Hoya i Grabowskiego.
Odpowiedz cytując