Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 28.04.2019, 21:27
Do tych co gadają na Brożka.
Otóż Brożek ma tą umiejętność, że potrafi przyjąć piłkę, przytrzymać ją i celnie odegrać. Jak dla mnie to jeden z najlepszych jak nie najlepszy zawodnik naszych 2 ostatnich meczów.

I wydaje mi się, że między innymi dlatego nasze pierwsze połowy w tych meczach wyglądały dobrze bo właśnie graliśmy z Pawłem. Niestety sił ma tylko na 60 min.

Co do Hoyo-Kowalskiego - chłopak ma 15 lat - nie musi robić fajerwerków na boisku, na razie wystarczy, że będzie grał poprawnie i będzie się uczył, ustawiać, walczyć, rozgrywać. To wszystko zaprocentuje.

Po dzisiejszym meczu zdecydowanie na plus: Savicevic, Brożek, Klemenz, Pietrzak. Fajne zmiany daje też Słomka.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując