|
Hoyo-Kowalski w swoich dwóch pierwszych meczach w wieku niespełna 16 lat zagrał więcej dobrych, odważnych piłek do przodu niż Uryga przez całą swoją karierę u Nas.
Słomka wygląda całkiem obiecująco pod względem fizycznym i technicznym.
Całkiem dobry mecz nawet Lisowi się trafił oczywiście oprócz gry nogami.
Co do VARu na Pawle to Lasyk na wozie...
|