Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#50
Stary 28.04.2019, 20:40
Podobał mi się Boguski, zasuwał ładnie, jeszcze sezon pogra spokojnie, jak wino

Brożek tez przyzwoicie. Klemenz dobrze czyścił, grał za dwóch co zrozumiałe.

Nie kumam dlaczego Stola wpuszcza innych kosztem Plewki, który grał w pierwszych meczach rundy. Tak siadł?

Nie kumam też dlaczego nie dostał szansy Balicki, ściągamy kolesia, który coś tam grał w Ruchu i wchodzą inni.

Odpowiedz cytując