Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 28.04.2019, 20:26
Śląsk tak grając, w dodatku pod kroplówka miasta nie zasługuje na ekstraklasę. To najsłabsza drużyna jaka w tym sezonie grała na Reymonta.

Fajnie że Hoyo nic nie zawalił. Solidny występ. Gorzej Grabowski. Miał co najmniej kilka okazji do szybkich wrzutek w biegu a w każdej zachował się jak.... junior. Musi szybciej myśleć jeśli chce grać na tym poziomie.
Odpowiedz cytując