|
Śląsk tak grając, w dodatku pod kroplówka miasta nie zasługuje na ekstraklasę. To najsłabsza drużyna jaka w tym sezonie grała na Reymonta.
Fajnie że Hoyo nic nie zawalił. Solidny występ. Gorzej Grabowski. Miał co najmniej kilka okazji do szybkich wrzutek w biegu a w każdej zachował się jak.... junior. Musi szybciej myśleć jeśli chce grać na tym poziomie.
|