Wyświetl pojedynczy post
xanti1906
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#43
Stary 28.04.2019, 19:50
Nie wiem czemu Węgrzyn taki osąd o Hoyo-Kowalskim wydał, że grał do najbliższego i tyle. Szczególnie w pierwszej połowie świetnie wprowadzał piłkę, nie panikował, nie wybijał na oślep, potrafił nawet wejść w drugą linię, no i nikt nie wspomniał o nim w kontekście akcji bramkowej, kiedy kapitalnie podał na prawo do Pietrzaka. Po tym meczu jestem fanem jego talentu jeśli chodzi o grę piłką i wyszkolenie - nawet pod presją potrafił dokładnie podać i pchnąć akcję do przodu. Nie miał okazji się wykazać grą obronną, czyli tym, co jest najważniejsze, ale jeśli Sado i Wasyl nie wyleczą się, to Hoyo pewnie dogra sezon do końca.
Odpowiedz cytując