|
Ja się mało nie udławiłem, jak podali statystyki prędkości max i Paweł był na 2 lub 3 miejscu najszybszych!!!
Trzecia młodość?!
Daj Boże!!!
A co do Lisa, może ktoś podać co dzisiaj zawalił? Jakoś nie kojarzę wielkich baboli a lało jak nie wiem co i pole bramkowe nie było idealne ...
|