Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 28.04.2019, 19:42
maro500 napisał(a):Wyświetl post
Ostatnio na forum się wypowiedziałem podczas zimowych przesileń... Ale jak dla mnie, skoro już się utrzymaliśmy - zacznijmy już do końca sezonu ogrywać jak najwięcej młodych. Cel minimum już uzyskaliśmy, z okrojonym składem i tak czeka nas ciężka walka o każdy punkt, więc może warto dać odpocząć Peszce czy Boguskiemu, może warto na spokojnie wprowadzać piłkarzy świeżo po kontuzjach. ...
Z tym odpoczynkiem to bez przesady. Ale fakt, nie ma sensu forsować zawodników po kontuzjach.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując